WYCENA

Wynajem symulatoru lotu

 ZOBACZ FILMWYCENA

ZOBACZ TO NA WŁASNE OCZY

Symulator lotu VR pozwala uczestnikowi poczuć się wolnym jak ptak – przemierzać przestworza, zwiedzać różnorodne lokalizacje. Niezwykle zaawansowana technologia w połączeniu z goglami VR dosłownie przenoszą nasze ciało i umysł do zupełnie innego wymiaru! Doświadczenia nie da się opisać słowami!

 WYCENAMOŻLIWOŚCI

DLACZEGO JEST TAK NIESAMOWITY?

DESIGN

MECHANIZM

PRZEŻYCIE

DLA KOGO SYMULATOR LOTU?

ATRAKCJA NA EVENTY

Symulator lotu wzbogaci każdy event dodając imprezie prestiżu i dobrej zabawy! Kto nie chciałby spełnić marzeń i polatać w przestworzach?

PROMOCJA

Przyciągaj uwagę klientów i partnerów za pomocą nietypowego symulatora promując przy okazji swój biznes lub produkt, nikt nie przejdzie obojętnie!

FITNESS

Symulator lotu doskonale sprawuje się do aktywności fizycznej – podczas lotu pracują wszystkie mięśnie! Fitness to doskonały pomysł na wykorzystanie!

POZNAJ MOŻLIWOŚCI

GÓRSKA DOLINA

Odbyj zapierający dech w piersiach lot nad St. Moritz położonym w dolinie Engadine na wysokości ok. 1800 m n.p.m. w kantonie Gryzonia w Szwajcarii, nad jeziorem St. Moritz. Podziwiaj niesamowite krajobrazy i eksploruj nieznane.

ICARACE

Ścigaj się online z setkami osób na całym świecie lub z drugą osobą (wymaga dwóch urządzeń). ICARACE zapewnia jednocześnie wirtualną rozgrywkę i wymagający, fizyczny trening. To nie tylko doświadczenie, które promuje fitness, to sport, który wymaga rozwoju umysłowej i fizycznej zdolności.

PODNIEBNY LOT

Pozwala odkrywać niesamowity krajobraz lodowca i rzuca Ci wyzwanie wymagające dobrej koordynacji i trochę lepszej kondycji. Dodatkowym utrudnieniem jest strzelanie do przeciwników, które wymaga doskonałej kontroli nad ciałem. Do wyboru kilka trybów pozwalających dopasować poziom trudności do wieku i kondycji korzystającego.

PODWODNA PRZYGODA

Eksploruj podwodne głębiny i chroń rafę przed atakami. Zobacz z bliska rekiny, płaszczki oraz inne stworzenia żyjące w otchłani oceanu! Zanurz się w niebezpieczny podwodny świat i odkrywaj głębiny lub niszcz wrogie okręty podwodne.

GRAWITACJA

Przenieś się w kosmos i poczuj spektakularny pionowy swobodny spadek. Poczuj moc grawitacji dzięki niesamowitemu mechanizmowi iCaros VR. Dwa tryby gier zapewniają intensywny trening mięśni lub swobodne i relaksacyjne opadanie.

REALIZACJE

MOŻE INNY SYMULATOR?

VIRTUIX OMNI

SYMULATOR RAJDOWY

SYMULATOR LOTNI

SYMULATOR PIŁKARSKI

DESKA STRACHU

SYMULATOR ROWEROWY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

dane kontaktowe

STREFA VR – Wrocław
ul. Szczepińska 26B
50-001 Wrocław

Eventy: +48 792 842 816

Wskazówki dojazdu

STREFA VR Leszno
ul. Leszczyńskich 17
Leszno, Polska

Eventy: +48 792 842 816

Godziny otwarcia:
(wizytę trzeba wcześniej zarezerwować)

Poniedziałek – Środa: 16.00 – 22.00
Czwartek – Niedziela: 14.00 – 22.00

Wskazówki dojazdu

STREFA VR – Kołobrzeg
78-100 Kołobrzeg

Rezerwacje: +48 792 842 816

Godziny otwarcia:
7 dni w tygodniu 10.00 – 20.00

Wskazówki dojazdu

Formularz