WYCENA

SYMULATORY VR NA WYNAJEM

 symulator wyścigów

SYMULATOR WYŚCIGOWY VR  – pozwala uczestnikowi dosłownie przenieść się na tor i poczuć jak kierowca rajdowy – uczestnik widzi wszystko dookoła zupełnie jak w realnym świecie. Wrażenia potęguje profesjonalny, najwyższej klasy sprzęt – kierownica, fotel, pedały, skrzynia biegów.

symulator wyścigowywycena

symulator lotu

Symulator lotu VR – za pomocą zaawansowanej technologii oraz inżynierii pozwala przenieść ciało i umysł w zupełnie inny wymiar – poczuć wolność i podróżować w przestworzach jak ptak.

symulator lotuwycena

symulator lotni

Symulator lotni – to prawdziwy zastrzyk adrenaliny pozwalający poczuć wiatr we włosach. Dzięki niemu możesz spełnić swoje marzenie o podróży na paralotni i popatrzeć na świat „z góry”.

symulator lotniwycena

symulator jazdy rowerem

Symulator jazdy rowerem – poczuj się jak Chris Froome i trzy razy z rzędu zostań zwycięzcą Tour de France. Sprzęt i odpowiednie gry pozwolą Ci podziwiać światowe rowerowe trasy i rywalizować z najlepszymi na świecie.

symulator jazdy roweremwycena

virtuix omni

Virtuix Omni – innowacyjna bieżnia, która sprawia, że Twoje przebywanie w alternatywnym świecie jest jeszcze bardziej realne. Masz ochotę na kosmiczne podróże? Platforma to nowoczesna technologia, która Ci to umożliwi i doskonale sprawdzi się na każdym evencie.

virtuix omniwycena

Wynajem symulatora piłkarskiego VR to doskonała zabawa i sportowe emocje.

Symulator piłkarski VR – poczuj niezapomniane sportowe emocje, wciel się w światowej sławy bramkarza i zostań bohaterem najważniejszych międzynarodowych rozgrywek piłki nożnej. Gogle Vr przeniosą Cię na murawę słynnych światowych stadionów.

symulator piłkarski VRwycena

Symulator strachu VR sprawi, że przeżyjesz dreszczyk emocji.

Symulator strachu VR – przeżyj dreszczyk emocji i poczuj gęsią skórkę na plecach dzięki desce strachu VR. Czy odważysz się przejść po wąskiej desce zawieszonej na wysokości kilkuset metrów między drapaczami chmur? Załóż gogle Vr i sprawdź czy pokonasz swój lęk!

symulator strachu VRwycena

MOŻLIWOŚCI

DO 8 STANOWISK

Oferujemy wynajem aż ośmiu stanowisk, co daje nieograniczone możliwości wspólnej zabawy. Dzięki maszynom VR będziecie mogli odbyć wspólna podróż w nieznane i razem spędzić czas w alternatywnej rzeczywistości.

TOPOWY SPRZĘT

Nasza oferta obejmuje wypożyczenie sprzętu najwyższej jakości: gogle VR, komputer, aplikacje, gry, a także wszelkie niezbędne akcesoria. Możemy zagwarantować, że nasze technologiczne zaplecze jest na najwyższym poziomie.

PODGLĄD NA TV

Dzięki wysokiej klasy ekranom przez cały czas trwania zabawy osoby zgromadzone wokół widzą to, co dzieje się w alternatywnym świecie. Dzięki temu w wirtualny świat zaangażowani są wszyscy uczestnicy imprezy.

DLA KOGO SYMULATOR RAJDOWY VR?

ATRAKCJA NA EVENTY

Symulatory przyciągną uwagę wszystkich fanów technologii i nie tylko! Doskonale sprawdzą się na imprezy firmowe, tematyczne czy naukowe konferencje. To znakomity pomysł na urozmaicenie każdego eventu. Edukacyjne gry i aplikacje sprawdzą się doskonale na imprezach organizowanych dla dzieci.

PROMOCJA

Promuj swój biznes lub produkt za pomocą profesjonalnych stanowisk! Wyróżnij się na targach, konferencjach, wystawach. Spraw, by Twój event pozostał w pamięci uczestników na zawsze. Zapewnij uczestnikom moc atrakcji i dobrej zabawy.

TEAM BULDING

Nic tak nie scali zespołu jak impreza firmowa i wspólne wyścigi do 8 osób na jednym torze. Który zespół osiągnie najlepsze wyniki? Przekonaj się i skorzystaj z naszych usług. Zorganizuj imprezę pełną rozrywki na najwyższym poziomie.

GRY I APLIKACJE

PROJECT CARS 2

DIRT RALLY

GRAN TURISMO

MOŻE INNY SYMULATOR?

VIRTUIX OMNI

SYMULATOR LOTU

SYMULATOR LOTNI

SYMULATOR PIŁKARSKI

DESKA STRACHU

SYMULATOR ROWEROWY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

dane kontaktowe

STREFA VR – Wrocław
ul. Szczepińska 26B
50-001 Wrocław

Eventy: +48 792 842 816

Wskazówki dojazdu

STREFA VR Leszno
ul. Leszczyńskich 17
Leszno, Polska

Eventy: +48 792 842 816

Godziny otwarcia:
(wizytę trzeba wcześniej zarezerwować)

Poniedziałek – Środa: 16.00 – 22.00
Czwartek – Niedziela: 14.00 – 22.00

Wskazówki dojazdu

STREFA VR – Kołobrzeg
78-100 Kołobrzeg

Rezerwacje: +48 792 842 816

Godziny otwarcia:
7 dni w tygodniu 10.00 – 20.00

Wskazówki dojazdu

Formularz