Umów się

Atrakcje VR dla dzieci

Organizacja imprezy dla dzieci to nie lada wyzwanie. Wbrew pozorom nie jest to zadanie proste i łatwe. Dzieci są wymagającymi odbiorcami – szybko się nudzą, dlatego należy zapewnić im prawdziwą moc atrakcji. Dzięki nam jest to możliwe! Wirtualna rzeczywistość to doskonała propozycja na event dla dzieci. Nieograniczone możliwości sprawią, że mali goście na pewno nie będą się nudzić. Nowoczesna technologia zadba nie tylko o uśmiech, ale także pozwoli na pobudzenie kreatywności. Odpowiednio dobrane aplikacje VR to także edukacja poprzez zabawę.

Gwarantujemy doskonałą zabawę!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Podczas naszej ponad dwuletniej działalności strefa VR gościła na różnego rodzaju eventach dla dzieci. Uśmiech najmłodszych stanowi dla nas największą satysfakcję. Cieszymy się, że dostarczamy wielu pozytywnych emocji i sprawiamy, że chwile spędzone w alternatywnym świecie są niezapomniane i wyjątkowe. Dbamy o właściwą oprawę wizualną, aby doświadczenie wirtualnej rzeczywistości było jeszcze bardziej fascynujące. Jeżeli event odbywa się na zewnątrz, rozstawiamy duży namiot, w środku którego znajduje się niezbędny wysokiej jakości sprzęt.

Oprócz dobrej zabawy, dbamy również o bezpieczeństwo dzieci. Dostosowujemy rodzaj aplikacji i gier VR do wieku odbiorców, a także rodzaju imprezy.

Wirtualna rzeczywistość to nowoczesna technologia, w której obraz generowany komputerowo łączy w sobie elementy świata wirtualnego z elementami świata rzeczywistego. Obraz ten tworzony jest w technice 3D i 360°, a poruszanie się po nim jest możliwe dzięki specjalnym goglom VR. Korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne, ponieważ podróż Twojego dziecka po wyimaginowanym świecie odbywa się pod czujnym okiem specjalistów. Kontrolujemy nie tylko aplikacje VR, ale również czas trwania „wycieczki”. Wszystko po to, by oddziaływanie obrazem na wzrok dziecka było bezpieczne.

Atrakcje VR na stoisko targowe

Zabawa

Celem eventów dla dzieci jest przede wszystkim dobra zabawa w gronie rówieśników. Wspólne doświadczanie wirtualnej rzeczywistości to doskonały sposób na integrację. Aplikacje VR umożliwiają przeniesienie się w bajkowe krainy, spotkanie ze swoim ulubionym bohaterem czy przejażdżkę rollercoasterem.

Kreatywność

W naszej ofercie znajdują się również aplikacje kreatywne. Dzięki nim Twoje dziecko może puścić wodze fantazji i samo stworzyć swój wyimaginowany świat. Tego typu aplikacje VR łączą zabawę z edukacją dostarczając najmłodszym dużo pozytywnych wrażeń i doświadczeń wizualnych i dźwiękowych.

Edukacja

Przeprowadzone badania wykazały, że osoby korzystające z wirtualnej rzeczywistości przyswajają zdecydowanie więcej informacji. Atrakcje VR na event dla dzieci to medium, które pozwala zaangażować się w przedstawiony świat w 100%. Dzięki temu Twoje dziecko lepiej rozumie i zapamiętuje przemycane informacje.

Kontakt

dane kontaktowe

Zadzwoń i umów się na darmową prezentację w Twojej firmie!

Eventy: +48 733 428 515

STREFA VR – Wrocław
ul. Szczepińska 26B
50-001 Wrocław

Formularz