Umów się

Atrakcje VR na piknik firmowy

Piknik firmowy to impreza, która ma na celu przede wszystkim integrację pracowników, a czasami także ich rodzin. Organizowany na świeżym powietrzu jest doskonałą okazją do spędzenia wspólnie czasu w niecodzienny sposób. Moc atrakcji i zabawa pozwala się zrelaksować i nabrać energii i zapału do pracy. Warto zadbać o najwyższą jakość rozrywki, aby uczestnicy firmowego pikniku zapamiętali go na długo.

Atrakcją, która gwarantuje niezapomniane wspomnienia jest wirtualna rzeczywistość. Nowoczesna technologia przeniesie Cię w niezbadane dotąd przestrzenie i dostarczy wielu wrażeń.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Jesteśmy profesjonalną firmą, która dostarcza rozrywki VR od ponad dwóch lat. Czerpiemy radość i satysfakcję z obserwacji emocji towarzyszących uczestnikom zabawy. Dokładamy wszelkich starań, aby wirtualna rzeczywistość była przyjemnym doświadczeniem i dostarczała samych pozytywnych wrażeń. Dostosowujemy aplikacje i gry do rodzaju imprezy, a także wieku odbiorców. Aby móc w pełni zanurzyć się w wyimaginowany świat dbamy również o odpowiednią oprawę naszego stanowiska. Posiadamy duży namiot, który rozstawiany jest na terenie pikniku. W środku znajduje się odpowiednie oświetlenie, które potęguje doznania, a także wszelkie niezbędne sprzęty, symulatory i akcesoria. Na bieżąco modyfikujemy i obsługujemy stanowisko i przez cały czas jesteśmy do dyspozycji uczestników i służymy pomocą.

Nowoczesna technologia wirtualnej rzeczywistości pozwala eksplorować alternatywny świat. Osoba, która ma założone specjalne gogle VR znajduje się w samym środku akcji, a kierowanie postacią odbywa się za pomocą własnych ruchów ciała. Jedyne czego potrzebujesz to wysokiej jakości sprzętu oraz specjalnych aplikacji, które stworzone zostały w technice 3D i 360°. Oferujemy wynajem stanowiska VR na piknik firmowy. Zapewniamy także kompleksową jego obsługę i dostosowanie poziomu rozrywki do uczestników zabawy. Załóż gogle i poznaj niesamowite możliwości wirtualnego świata.

Organizacja pikniku firmowego to nie lada wyzwanie. Należy dopasować aktywności i rozrywkę do tematyki imprezy i zapewnić atrakcje, które będą jak najbardziej wszechstronne i uniwersalne. To wszystko oferuje wirtualna rzeczywistość, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie znajdują się zarówno aplikacje i gry kierowane do dzieci, jak i dorosłych.

Co na piknik firmowy? Odpowiedź: StrefaVR

Integracja

Wirtualna rzeczywistość jako atrakcja na pikniku firmowym to doskonały pomysł na integrację. Wspólna rywalizacja na torze wyścigowym, wyścig kolarski czy mecz koszykówki z pewnością dostarczy dużo emocji i uśmiechu

Współpraca

VR na pikniku firmowym to także okazja do usprawnienia komunikacji w zespole. Wcielenie się w rolę sapera, który wspólnie z zespołem ma za zadanie rozbroić bombę być może pozytywnie wpłynie na współpracę także w firmie?

Kreatywność

Możliwości VR są nieograniczone. Nowe bodźce, otrzymywane podczas podróży w nieznane mogą pozytywnie wpłynąć na kreatywność, a zarazem efektywność w pracy.

kontakt

dane kontaktowe

Zadzwoń i umów się na darmową prezentację w Twojej firmie!

Eventy: +48 733 428 515

STREFA VR
ul. Szczepińska 26B
50-001 Wrocław

Formularz