Umów się

Atrakcje na wieczór kawalerski

Przygotowujesz wieczór kawalerski? Chcesz zapewnić Panu Młodemu i jego gościom niezapomniane wrażenia? Spraw, żeby atrakcje na wieczór kawalerski były niezwykle oryginalne i efektowne. Zabierz gości w niezapomnianą podróż po wirtualnej rzeczywistości i udowodnij, że niemożliwe jednak jest możliwe. Oferujemy wynajem stanowiska VR na wieczory kawalerskie, zapewniamy dobrą zabawę i moc atrakcji, której nie doświadczysz w realnym życiu.

Gwarantujemy doskonałą zabawę!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

VR na wieczór kawalerski sprawi, że impreza stanie się niezapomniana nie tylko dla Pana Młodego. Gwarantujemy, że jest to rozrywka absolutnie dla każdego. Tylko dzięki wirtualnej rzeczywistości w przeciągu zaledwie kilku chwil można skoczyć na bungee, zagrać w paintball, wybrać się do klubu go-go czy w podróż do Las Vegas. Wszystko to możesz mieć na wyciągnięcie ręki, bez wysokich kosztów i… wyrzutów sumienia. Podróż po alternatywnym świecie jest bezpieczna i w pełni legalna.

Wirtualna rzeczywistość to świat bez granic. Tylko tam możesz latać w przestworzach, zwiedzać kosmos, a nawet… przegrać miliony w kasynie – bez żadnych konsekwencji. Alternatywny świat pozwala przekraczać swoje granice i doświadczać rzeczy, o których do tej pory się tylko śniło. Obraz przedstawiony jest wygenerowany komputerowo, stworzony w 3D i 360 łudząco rzeczywisty. Aplikacje tematyczne pozwalają wywoływać prawdziwe emocje – od śmiechu aż po przerażenie. W wykreowanym świecie możesz skoczyć na bungee i zostać kierowcą rajdowym. Wszystko jest w Twoich rękach.

Ideą wieczoru kawalerskiego jest celebracja ostatnich chwil w tym stanie cywilnym. Kojarzy się z dobrą zabawą i niecodziennymi aktywnościami. Dla wielu stanowi swoiste pożegnanie z „wolnością”, dlatego należy świętować je z tak zwanym przytupem. Wirtualna rzeczywistość jako atrakcja na wieczór kawalerski to strzał w dziesiątkę. Oferujemy najnowsze technologie i sprzęt, który zapewni maksymalną jakość odbioru. Bogate archiwum gier i aplikacji sprawi, że każdy z Panów znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie posiadamy zarówno coś dla miłośników mocnych wrażeń, jak i bardziej spokojnych dusz.

Co na wieczór kawalerski?

Rywalizacja

Który z mężczyzn nie lubi rywalizacji? Dzięki VR i odpowiednim symulatorom możecie ścigać się w Formule 1, toczyć prawdziwą sportową walkę na piłkarskim boisku, a nawet… brać udział w barowej bójce.

Adrenalina

W naszej ofercie znajdują się aplikacje i gry, które skutecznie podnoszą poziom adrenaliny. Dzięki wirtualnej rzeczywistości możesz balansować nad przepaścią, spacerować po desce strachu, a także brać czynny udział w walce z krwiożerczymi zombie.

Erotyka

Dla tych, którzy uważają, że wieczór kawalerski nie może odbyć się bez striptizerek mamy filmy przeznaczone dla widzów dorosłych. Wybierz się do klubu go-go i podziwiaj ciała pięknych tancerek.

Kontakt

dane kontaktowe

Zadzwoń i umów się na darmową prezentację w Twojej firmie!

Eventy: +48 733 428 515

STREFA VR – Wrocław
ul. Szczepińska 26B
50-001 Wrocław

Formularz