Umów się

Atrakcje na wieczór kawalerski

Przygotowujesz wieczór kawalerski? Chcesz zapewnić Panu Młodemu i jego gościom niezapomniane wrażenia? Spraw, żeby atrakcje na wieczór kawalerski były niezwykle oryginalne i efektowne. Zabierz gości w niezapomnianą podróż po wirtualnej rzeczywistości i udowodnij, że niemożliwe jednak jest możliwe. Oferujemy wynajem stanowiska VR na wieczory kawalerskie, zapewniamy dobrą zabawę i moc atrakcji, których nie doświadczysz w realnym życiu.

Gwarantujemy oryginalny pomysł na wieczór kawalerski i doskonałą zabawę!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wieczór kawalerski – pomysły na niezapomnianą noc

VR na wieczór kawalerski sprawi, że impreza stanie się niezapomniana nie tylko dla Pana Młodego. Gwarantujemy, że jest to rozrywka absolutnie dla każdego. Tylko dzięki wirtualnej rzeczywistości w przeciągu zaledwie kilku chwil można skoczyć na bungee, zagrać w paintball, wybrać się do klubu go-go czy w podróż do Las Vegas. Wszystko to możesz mieć na wyciągnięcie ręki, bez wysokich kosztów i… wyrzutów sumienia. Podróż po alternatywnym świecie jest bezpieczna i w pełni legalna, a tak oryginalnego pomysłu na wieczór kawalerski nie przebije żadna inna propozycja!

Wirtualna rzeczywistość to świat bez granic. Tylko tam możesz latać w przestworzach, zwiedzać kosmos, a nawet… przegrać miliony w kasynie – bez żadnych konsekwencji. Alternatywny świat pozwala przekraczać swoje granice i doświadczać rzeczy, o których do tej pory się tylko śniło. Obraz przedstawiony jest wygenerowany komputerowo, stworzony w 3D i 360 łudząco rzeczywisty. Aplikacje tematyczne pozwalają wywoływać prawdziwe emocje – od śmiechu aż po przerażenie. W wykreowanym świecie możesz skoczyć na bungee i zostać kierowcą rajdowym. Wszystko jest w Twoich rękach.

Ideą wieczoru kawalerskiego jest celebracja ostatnich chwil w tym stanie cywilnym. Kojarzy się z dobrą zabawą i niecodziennymi aktywnościami. Dla wielu stanowi swoiste pożegnanie z „wolnością”, dlatego należy świętować je z tak zwanym przytupem. Wirtualna rzeczywistość jako atrakcja na wieczór kawalerski to strzał w dziesiątkę. Oferujemy najnowsze technologie i sprzęt, który zapewni maksymalną jakość odbioru obrazu 360°. Bogate archiwum gier i aplikacji sprawi, że każdy z Panów znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie posiadamy zarówno coś dla miłośników mocnych wrażeń, jak i bardziej spokojnych dusz.

WIECZÓR KAWALERSKI – JAKIE ATRAKCJE?

Organizacja wieczoru kawalerskiego jest niezapomnianym wydarzeniem w życiu Pana Młodego i jego przyjaciół. Jeśli do tego dodać atrakcje w postaci sprzętu i gier VR, które trafią w obszar zainteresowań zgromadzonych gości – masz gwarancję niezapomnianej i wyjątkowej imprezy. Wśród naszych propozycji atrakcji na wieczór panieński i kawalerski znajdziesz:

  • Symulatory jazdy – możecie wcielić się w zawodowych kierowców rajdowych i rywalizować o najlepsze wyniki.
  • Strzelanie z broni – wejdźcie do świata, w którym na każdym kroku trzeba zachować czujność. Tylko ostrożnie – nikt nie wie, za którym rogiem czai się snajper!
  • Escape room VR – czeka Was kooperacja w drodze do wyjaśnienie zagadek, a to wszystko w atmosferze tajemniczości i zawiłych wątków.
  • Wirtualne podróże – wybierzcie się odkryć nieznany ląd, który znany Wam jest tylko z marzeń sennych. Poznajcie świat, jakiego jeszcze nie widziały Wasze oczy.
  • Wirtualny sport – stwórzcie drużynę i zmierzcie się razem na boisku w ulubionej dyscyplinie Pana Młodego!

SPRAWDŹ NASZE ORYGINALNE POMYSŁY NA WIECZÓR KAWALERSKI

Rywalizacja

Który z mężczyzn nie lubi rywalizacji? Dzięki VR i odpowiednim symulatorom możecie ścigać się w Formule 1, toczyć prawdziwą sportową walkę na piłkarskim boisku, a nawet… brać udział w barowej bójce.

Adrenalina

W naszej ofercie znajdują się aplikacje i gry, które skutecznie podnoszą poziom adrenaliny. Dzięki wirtualnej rzeczywistości w formie atrakcji na wieczorze kawalerskim możesz balansować nad przepaścią, spacerować po desce strachu, a także brać czynny udział w walce z krwiożerczymi zombie.

Erotyka

Dla tych, którzy uważają, że wieczór kawalerski nie może odbyć się bez striptizerek mamy filmy przeznaczone dla widzów dorosłych. Wybierz się do klubu go-go i podziwiaj ciała pięknych tancerek.

Kontakt

dane kontaktowe

Zadzwoń i umów się na darmową prezentację w Twojej firmie!

Eventy: +48 733 428 515

STREFA VR – Wrocław
ul. Szczepińska 26B
50-001 Wrocław

Formularz