Umów się

Atrakcje VR na zabawy

Wirtualna rzeczywistość to technologia, która zachwyciła świat. Kiedyś pozostawała w sferze abstrakcji, obecnie jest na wyciągnięcie ręki. Stanowiska wirtualnej rzeczywistości stają się coraz bardziej popularnymi atrakcjami na różnego rodzaju zabawy. Oprócz imprez firmowych, pikników czy wieczorów kawalerskich, coraz więcej osób korzysta z nich również na zabawach tematycznych. Jako StrefaVR gościliśmy już na eventach, gdzie motywem przewodnim była motoryzacja, Halloween czy Christmas Party.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Jesteśmy grupą znajomych zafascynowanych nowymi technologiami. Ponad dwa lata temu postanowiliśmy dzielić się naszą pasją z innymi dostarczając tym samym niezapomnianych wspomnień. Ten czas pozwolił nam na wypracowanie odpowiedniego modelu pracy z uczestnikami zabaw. Zawsze staramy się dopasować aplikacje i gry do preferencji poszczególnych osób, a także nadzorować ich wycieczkę do alternatywnego świata. Przez cały czas trwania zabawy jesteśmy do dyspozycji i staramy się, aby podróż po alternatywnym świecie była bezpieczna.

VR to rozrywka niecodzienna, dzięki której można spełniać swoje marzenia. Dzięki niej możesz zdobyć najwyższy szczyt świata, stanąć w szranki z Robertem Kubicą czy wystartować w Tour de France. Podróż po wirtualnej rzeczywistości to niezapomniana przygoda, która z pewnością zainteresuje każdego uczestnika zabawy, bez względu na wiek. VR poleca się również na wszelkie eventy tematyczne. Impreza w stylu hawajskim? Podziwiaj piękną plażę! Halloween? Walcz z krwiożerczymi zombie!

StrefaVR oferuje najwyższej jakości sprzęt niezbędny do odbycia podróży po wyimaginowanym świecie. W jego skład wchodzą m.in.: gogle VR, komputer, symulatory oraz gry i aplikacje. Dostosowujemy rodzaj rozrywki do indywidualnych potrzeb uczestników, a także do ogólnego tematu imprezy. Dbamy o bezpieczeństwo i higienę naszej strefy – przez cały czas jesteśmy również do dyspozycji gości imprezy. Jesteśmy elastyczni, co pozwala nam w szybki sposób zmodyfikować rozrywkę w taki sposób, by przyniosła maksimum radości.

Zabawa z wirtualną rzeczywistością

Ekstremalne wrażenia

Wirtualna rzeczywistość oferuje wiele możliwości. Jeżeli jesteś miłośnikiem ekstremalnych wrażeń z pewnością spodoba Ci się spacer po desce strachu, górska wspinaczka czy też sterowanie rakietą. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić!

Artystyczna dusza

VR pozwala także rozwijać się artystycznie. Dostępne aplikacje pobudzają kreatywność i pozwalają tworzyć swój własny wyimaginowany świat, w którym to Ty jesteś kreatorem. Dzięki wirtualnej rzeczywistości możesz między innymi modelować trójwymiarowe figury, a także tworzyć graffiti.

Rywalizacja i logika

Oferujemy wynajem kilku stanowisk VR, co pozwala na wspólną podróż do wnętrza nieprawdopodobnego świata. Jeżeli lubisz sportową rywalizację bądź logiczne zagadki, skorzystaj z aplikacji, w których celem jest rozbrojenie bomby bądź ucieczka z pokoju zagadek.

Kontakt

dane kontaktowe

Zadzwoń i umów się na darmową prezentację w Twojej firmie!

Eventy: +48 733 428 515

STREFA VR – Wrocław
ul. Szczepińska 26B
50-001 Wrocław

Formularz