Umów się

ZORGANIZUJ Z NAMI NAJLEPSZE ATRAKCJE NA IMPREZY FIRMOWE
WEJDŹ DO ŚWIATA EVENTÓW VR!

NIE MASZ POMYSŁU NA IMPREZĘ FIRMOWĄ? WYBIERZ WYNAJEM SPRZĘTU VR NA IMPREZY

Niech Twoi goście doświadczą czegoś zupełnie nierealnego i wirtualnego! Razem zaserwujemy im niezapomniane doświadczenia i takie atrakcje na imprezie firmowej, o których będą głośno mówić i jeszcze dłużej wspominać.

Organizacja imprez firmowych nie należy do łatwych zadań, ale dzięki wirtualnej rzeczywistości masz gwarancję powodzenia całego przedsięwzięcia. Oferujemy wynajem stanowisk VR, które będą stanowić doskonałą atrakcję na imprezę firmową czy targi branżowe. Podróż po wirtualnej rzeczywistości pozwoli Ci i Twoim gościom doświadczyć świata, w którym nie ma ograniczeń. Decydując się na wynajem atrakcji na integrację, możesz mieć pewność, że nikt nie będzie się nudził. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, dużą dawkę adrenaliny i masę śmiechu.

Skontaktuj się z nami – przygotujemy atrakcje na imprezę firmową na miarę XXI wieku!

CZYM JEST VR?dlaczego vr?

POMYSŁ NA EVENT FIRMOWY – VR

Wirtualna rzeczywistość, czyli VR (ang. Virtual Reality) to wykreowana komputerowo przestrzeń, do której przenosimy uczestników za pomocą specjalnych gogli. Mogą to być miejsca zarówno realne jak i fikcyjne. Możliwości są nieograniczone – skocz w jednej chwili na spadochronie z wieży Eiffla, a chwilę później przenieść się do kosmosu, aby walczyć z kosmitami w obronie naszej galaktyki. Wirtualna rzeczywistość to rozrywka nowej generacji, gdzie ograniczeniem jest jedynie Twoja wyobraźnia. VR to najlepsze atrakcje na imprezy firmowe oraz inne przyjęcia okolicznościowe!

Od dwóch lat zabieramy uczestników w wirtualne podróże i zapewniamy najlepsze atrakcje na imprezy dla firm. Jako liderzy na rynku, dostarczamy nawet 100 stanowisk z wirtualną rzeczywistością. Zapoznaj się z naszą ofertą i portfolio.

Zapraszamy do współpracy!

PortfolioOFERTA

JAKIE ATRAKCJE NA IMPREZĘ FIRMOWĄ I DLACZEGO WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ?

EMOCJE Z ATRAKCJAMI VR

NAKARM LUDZI EMOCJAMI

Wrócą do Ciebie wdzięczni i głodni nowych wrażeń. Emocje poruszają umysł. Sprawiają, że jedne marki kochamy, a obok drugich przechodzimy obojętnie. Dzięki technologii VR każdy event może pulsować radością lub strachem, tęsknotą, adrenaliną, sentymentem. Trzęsące się nogi uczestników i piski podczas przejazdu rollercoastera – wszystko jest możliwe! Czy już wiesz, na jakie emocje się zdecydujesz? Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać niezapomniane atrakcje na imprezę firmową!

TECHNOLOGIA

PRACUJEMY NA NAJLEPSZYM SPRZĘCIE

Im doskonalsza technologia, tym intensywniejsze wrażenia użytkowników. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, który gwarantuje poczucie maksymalnego zanurzenia w wirtualnym świecie. Wzmacnia to doświadczenia i przeżycia. Przekonaj się, co potrafi współczesna technologia. Przekrocz granicę świata realnego, która zaciera się dzięki rozwiązaniom najnowszej generacji. Atrakcje VR na imprezy firmowe spełniają swoje zadanie tylko przy użyciu z profesjonalnym sprzętem.

TEAM BUILDING

Z VR ZBUDUJESZ SILNY ZESPÓŁ

Na własne oczy przekonaliśmy się, że to naprawdę działa! Technologia Virtual Reality pozwala oderwać się od codziennych ról, dodaje odwagi i zachęca do większej otwartości. Wystarczy emocjonujące zadanie, które porwie całą drużynę do walki o wspólny cel. Rozbrojenie wirtualnej bomby uda się tylko dzięki zaangażowaniu wszystkich członków załogi – a to integruje całą grupę. Zgrana ekipa jest motorem napędowym firmy!

ATRAKCJE NA IMPREZĘ FIRMOWĄ – WYBIERZ VR

Atrakcje na imprezy firmowe powinny być przede wszystkim oryginalne i angażujące. Oprócz pokazów, w których Twoi goście podziwiają podniebne akrobacje czy rysunki na piasku, warto zapewnić im rodzaj rozrywki, który pobudzi wyobraźnię i pozwoli poczuć niespotykane dotychczas emocje. Wirtualna rzeczywistość jako pomysł na imprezę integracyjną wydaje się być najlepszym pomysłem. Odpowiednio dobrane aplikacje i gry pozwolą nie tylko zanurzyć się w nieprawdopodobnym świecie, ale także rozwinąć kreatywne myślenie i usprawnią pracę w zespole. Atrakcje na imprezy z VR gwarantują przeżycie czegoś niezwykłego – połącz świat rzeczywisty i wirtualny w jedno. Eventy dla firm to wyjątkowe wydarzenia, których organizacja pochłania dużo czasu i energii. Nie zwlekaj i wykorzystaj ją, eksplorując kosmos czy biorąc udział w prawdziwym wyścigu Formuły 1.

ZASTOSOWANIE VR - imprezy firmowe i nie tylko

ROZRYWKA

ATRAKCJE NA GRANICY MAGII

Wirtualna rzeczywistość zawiera w sobie nierealny pierwiastek, przy pomocy którego wyczarujesz niezapomniane spotkania. Pamiętaj, że nawet biznesowe wydarzenie, może mieć w sobie elementy zabawy! Wybierz VR na:

 • EVENTY
 • IMPREZY INTEGRACYJNE
 • SPOTKANIA
 • ATRAKCJA WIECZORU PODCZAS IMPREZY FIRMOWEJ

REKLAMA & MARKETING

ZACZARUJ RZECZYWISTOŚĆ

Wydaje się, że w reklamie było już wszystko. Nie do końca. Nawet mało oryginalny produkt, zaprezentowany w innowacyjny sposób, zwróci uwagę klientów. Gdzie na targach ustawiają się kolejki? Przy stoiskach z VR!

 • TARGI I WYSTAWY
 • PREZENTACJE
 • AKCJE PROMOCYJNE
 • WIZUALIZACJE

EDUKACJA

ANGAŻUJ WSZYSTKIE ZMYSŁY

Technologia daje niesamowite możliwości na polu edukacyjnym. Kiedy wiedza jest najlepiej przyswajana? Wtedy, gdy zaangażujemy wszystkie zmysły. Tak się dzieje w przypadku filmów 360° i prezentacji VR.

 • INTERAKTYWNE LEKCJE
 • FILMY HISTORYCZNE 360°
 • NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH
 • NAUKA PRZEZ GRY

Dla kogo wirtualna rzeczywistość?

ATRAKCJE NA EVENTY FIRMOWE

Zamiast znudzenia, wywołuj radość.

VR to najlepsze atrakcje na eventy firmowe. Niech mówią głośno o Twoich imprezach! Zaskocz gości, by oni mogli zaskoczyć Ciebie. Skoro już planujesz imprezę firmową, to na pewno masz ku temu ważny powód. Nie licz, że przyjęcie samo się rozkręci. Zadbaj o intrygujące atrakcje. Pokaż innym, kto jest najlepszym event managerem! Atrakcje VR na imprezy dla firm to absolutny strzał w dziesiątkę! Impreza z wirtualną rzeczywistością to gwarancja emocji, zabawy i niezapomnianych wrażeń. Zabierz ludzi w podróż w nieznane! VR to atrakcje na event firmowy, który zostanie w pamięci na długo!

TARGI

Wyróżnij się albo zgiń!

Ta złota zasada reklamy idealnie sprawdza się także na targach, gdzie każda firma walczy o uwagę. Wyposaż stanowisko w technologię VR, a nawet konkurencja zapomni kim jest i przyjdzie doświadczyć czegoś naprawdę poruszającego! Podbijaj serca klientów nowoczesną technologią. VR gwarantuje atrakcje na imprezy dla każdego – niezależnie od okazji. Skacz, lataj, walcz, uciekaj, lewituj czy spadaj – wszystko to możliwe jest dzięki specjalnym goglom VR. Ile osób, tyle okazji do świętowania – wracaj po więcej i odkrywaj za każdym razem nowe wrażenia!

ATRAKCJE NA IMPREZY INTEGRACYJNE

Zabawa łączy i otwiera ludzi.

Chcesz zjednoczyć swój zespół? A może pragniesz pokazać się ludziom z innej strony? Szukasz pomysłu na imprezy integracyjne? VR to gwarancja mocnych wrażeń. Zapewnij sobie i innym nowoczesne atrakcje na spotkanie firmowe! Im więcej emocji, tym lepsza impreza. Dzięki technologii VR, zapewnisz uczestnikom przygodę, podczas której doświadczą czegoś absolutnie niecodziennego. Atrakcje VR na imprezy integracyjne pozwolą stworzyć dobrze rozumiejący się zespół, a także zapewnią Tobie opinię kogoś, kto wie, jak się robi imprezy z prawdziwego (wirtualnego) zdarzenia! Atrakcje na imprezy integracyjne pomysły z wirtualną rzeczywistością to nowy wymiar rozrywki – nie czekaj i przygotuj atrakcje na eventy marzeń!

ZAPLECZE TECHNICZNE

Najwyższa jakość w połączeniu z największym doświadczeniem oraz eksluzywny wygląd – plasuje nas jako lidera w dostarczaniu doświadczeń VR.

W ofercie posiadamy najnowszy i najmocniejszy sprzęt, który sprosta każdemu wyzwaniu!

Jako jedni z nielicznych możemy zapewnić aż do 100 stanowisk z wirtualną rzeczywistością.

ZAUFALI NAM

Kontakt

dane kontaktowe

Zadzwoń i umów się na darmową prezentację w Twojej firmie!

Eventy: +48 733 428 515

STREFA VR – Wrocław
ul. Szczepińska 26B
50-001 Wrocław

 

Formularz