WYCENA

Wynajem symulatora lotu „CHMURKA”

 ZOBACZ FILMWYCENA

ZOBACZ JAK DZIAŁA CHMURKA

Symulator „CHMURKA” pozwala uczestnikowi poczuć się jak na chmurce – specjalna, innowacyjna i zaawansowana konstrukcja wielokrotnie nagradzanej firmy iCaros sprawi, że bujanie w obłokach stanie się rzeczywistością! Szeroka gama aplikacji i gier pozwala zarówno na leniwą niewymagającą wysiłku przyjemną i nietuzinkową rozrywkę jak i bardzo wymagające doświadczenia, które zapierają dech w piersiach!

 ZOBACZ APLIKACJEWYCENA

DLACZEGO JEST TAK NIESAMOWITY?

DESIGN

INNOWACJA

EMOCJE

DLA KOGO SYMULATOR LOTU?

ATRAKCJA NA EVENT

Symulator lotu chmurka wzbogaci każde wydarzenie dodając prestiżu i znakomitej zabawy! Kto nie chciałby pobujać w obłokach?

PROMOCJA

Przyciągaj skutecznie uwagę klientów i partnerów za pomocą nietypowego symulatora promując przy okazji swój biznes lub produkt, nikt nie przejdzie obojętnie!

FITNESS

Symulator lotu chmurka doskonale sprawdza się dla aktywnych osób – wiele wymagających aplikacji potrafi zaskoczyć sportowców oraz osoby aktywne!

POZNAJ MOŻLIWOŚCI

GÓRSKA DOLINA

Odbyj zapierający dech w piersiach lot nad St. Moritz położonym w dolinie Engadine na wysokości ok. 1800 m n.p.m. w kantonie Gryzonia w Szwajcarii, nad jeziorem St. Moritz. Poczuj się wolny jak ptak i podziwiaj niesamowite krajobrazy, eksploruj nieznane!

BERCHTESGADEN

Leć do Parku Narodowego Berchtesgaden w VR!
Zapierający dech w piersiach lot przez imponujący, fotorealistyczny krajobraz niemieckiego parku narodowego Berchtesgarden. Eksploruj okolicę lub załóż kombinezon ze skrzydłami i zeskocz z jednego z majestatycznych górskich szczytów. Niezwykle wciągające i realistyczne przeżycie!

ICARACE

Ścigaj się online z setkami osób na całym świecie lub z drugą osobą (wymaga dwóch urządzeń). ICARACE zapewnia jednocześnie wirtualną rozgrywkę i wymagający, fizyczny trening. To nie tylko doświadczenie, które promuje fitness, to sport, który wymaga rozwoju umysłowej i fizycznej zdolności.

PODNIEBNY LOT

Pozwala odkrywać niesamowity krajobraz lodowca i rzuca Ci wyzwanie wymagające dobrej koordynacji i trochę lepszej kondycji. Dodatkowym utrudnieniem jest strzelanie do przeciwników, które wymaga doskonałej kontroli nad ciałem. Do wyboru kilka trybów pozwalających dopasować poziom trudności do wieku i kondycji korzystającego.

PODWODNA PRZYGODA

Eksploruj podwodne głębiny i chroń rafę przed atakami. Zobacz z bliska rekiny, płaszczki oraz inne stworzenia żyjące w otchłani oceanu! Zanurz się w niebezpieczny podwodny świat i odkrywaj głębiny lub niszcz wrogie okręty podwodne.

GRAWITACJA

Przenieś się w kosmos i poczuj spektakularny pionowy swobodny spadek. Poczuj moc grawitacji dzięki niesamowitemu mechanizmowi iCaros VR. Dwa tryby gier zapewniają intensywny trening mięśni lub swobodne i relaksacyjne opadanie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

dane kontaktowe

STREFA VR – Wrocław
ul. Szczepińska 26B
50-001 Wrocław

Eventy: +48 733 428 515

Wskazówki dojazdu

STREFA VR – Warszawa
00-200 Warszawa

Eventy: +48 733 428 515

Formularz