WYCENA

SYMULATORY VR NA WYNAJEM

 

SYMULATOR WYŚCIGOWY VR  – pozwala uczestnikowi dosłownie przenieść się na tor i poczuć jak kierowca rajdowy – uczestnik widzi wszystko dookoła zupełnie jak w realnym świecie. Wrażenia potęguje profesjonalny, najwyższej klasy sprzęt – kierownica, fotel, pedały, skrzynia biegów. Możliwość podłączenia 2 lub 4 stanowisk razem w tryb multiplayer!

symulator wyścigowywycena

 

SYMULATOR F1 FORMUŁY VR  – pozwala uczestnikowi dosłownie przenieść się na tor i poczuć jak kierowca rajdowy – uczestnik widzi wszystko dookoła zupełnie jak w realnym świecie. Wrażenia potęguje profesjonalny, najwyższej klasy sprzęt – kierownica, fotel, pedały, skrzynia biegów. Możliwość podłączenia 2 lub 4 stanowisk razem w tryb multiplayer!

symulator F1 FORMULAwycena

symulator lotu

SYMULATOR LOTU ICAROS VR – za pomocą zaawansowanej technologii oraz inżynierii pozwala przenieść ciało i umysł w zupełnie inny wymiar – poczuć wolność i podróżować w przestworzach jak ptak.

symulator lotuwycena

symulator lotni

SYMULATOR LOTNI VR – to prawdziwy zastrzyk adrenaliny pozwalający poczuć wiatr we włosach. Dzięki niemu możesz spełnić swoje marzenie o podróży na paralotni i popatrzeć na świat „z góry”.

symulator lotniwycena

symulator jazdy rowerem

SYMULATOR ROWEROWY – poczuj się jak Chris Froome i trzy razy z rzędu zostań zwycięzcą Tour de France. Sprzęt i odpowiednie gry pozwolą Ci podziwiać światowe rowerowe trasy i rywalizować z najlepszymi na świecie.

symulator jazdy roweremwycena

virtuix omni

BIEŻNIA VR Virtuix Omni – innowacyjna bieżnia, która sprawia, że Twoje przebywanie w alternatywnym świecie jest jeszcze bardziej realne. Masz ochotę na kosmiczne podróże? Platforma to nowoczesna technologia, która Ci to umożliwi i doskonale sprawdzi się na każdym evencie.

virtuix omniwycena

Wynajem symulatora piłkarskiego VR to doskonała zabawa i sportowe emocje.

SYMULATOR PIŁKARSKI VR – poczuj niezapomniane sportowe emocje, wciel się w światowej sławy bramkarza i zostań bohaterem najważniejszych międzynarodowych rozgrywek piłki nożnej. Gogle VR przeniosą Cię na murawę słynnych światowych stadionów.

symulator piłkarski VRwycena

SYMULATOR DESKA STRACHU VR – przeżyj dreszczyk emocji i poczuj gęsią skórkę na plecach dzięki desce strachu VR. Czy odważysz się przejść po wąskiej desce zawieszonej na wysokości kilkuset metrów między drapaczami chmur? Załóż gogle VR i sprawdź czy pokonasz swój lęk!

symulator strachu VRwycena

SYMULATOR „CHMURKA” – pozwala uczestnikowi poczuć się jak na chmurce – specjalna, innowacyjna i zaawansowana konstrukcja wielokrotnie nagradzanej firmy iCaros sprawi, że bujanie w obłokach stanie się rzeczywistością! Zabaw się swoim balansem i zobacz jak niesamowite to uczucie!

symulator chmurka wycena

SYMULATOR MOTORU – Niezwykle innowacyjny i designerski symulator jazdy motocyklem. Bardzo wciągający, niezwykle realistyczny, ekscytujący zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Obowiązkowa pozycja dla miłośników adrenaliny!

symulator motorwycena

SYMULATOR LOTU BALONEM VR – wskakuj do kosza, chwytaj armatkę i wzbij się w powietrzną przygodę pełną adrenaliny!

SYMULATOR LOTU BALONEM VRwycena

Symulatory VR na wynajem - MOŻLIWOŚCI

DO 20 STANOWISK

Oferujemy wynajem aż do 20, co daje nieograniczone możliwości wspólnej zabawy. Dzięki tak dużej ilości symulatorów VR możemy obsługiwać największe wydarzenia w galeriach handlowych, na piknikach z ogromną ilością uczestników.

TOPOWY SPRZĘT

Nasza oferta obejmuje wypożyczenie sprzętu najwyższej jakości: gogle VR, komputer, aplikacje, gry, a także wszelkie niezbędne akcesoria. Możemy zagwarantować, że nasze technologiczne zaplecze jest na najwyższym poziomie.

PODGLĄD NA TV

Dzięki wysokiej klasy ekranom przez cały czas trwania zabawy na naszych symulatorach VR osoby zgromadzone wokół widzą to, co dzieje się w alternatywnym świecie. Dzięki temu w wirtualny świat zaangażowani są wszyscy uczestnicy imprezy.

DLA KOGO SYMULATOR RAJDOWY VR?

Symulatory VR NA EVENTY

Symulatory VR przyciągną uwagę wszystkich fanów technologii i nie tylko! Doskonale sprawdzą się jako atrakcja na imprezy firmowe, tematyczne czy naukowe konferencje. To znakomity pomysł na urozmaicenie każdego eventu. Edukacyjne gry i aplikacje to doskonałe atrakcje dla dzieci na imprezy organizowane dla najmłodszych.

PROMOCJA

Promuj swój biznes lub produkt za pomocą profesjonalnych stanowisk z symulatorami VR! Wyróżnij się na targach, konferencjach, wystawach. Spraw, by Twój event pozostał w pamięci uczestników na zawsze. Zapewnij uczestnikom moc atrakcji i dobrej zabawy.

TEAM BULDING

Nic tak nie scali zespołu jak impreza firmowa i wspólne wyścigi do 8 osób na jednym torze. Który zespół osiągnie najlepsze wyniki? Przekonaj się i skorzystaj z naszych usług wynajmu symulatorów VR. Zorganizuj imprezę pełną rozrywki na najwyższym poziomie.

GRY I APLIKACJE

PROJECT CARS 2

DIRT RALLY

GRAN TURISMO

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

dane kontaktowe

STREFA VR – Wrocław
ul. Szczepińska 26B
50-001 Wrocław

Eventy: +48 733 428 515

Wskazówki dojazdu

STREFA VR – Warszawa
00-200 Warszawa

Eventy: +48 733 428 515

Formularz