Szukasz pomysłu na imprezę?
Organizujesz event?

Nie bądź przyziemny, WYSTRZEL W KOSMOS!

Niech Twoi goście doświadczą czegoś zupełnie nierealnego….wirtualnego! Razem zaserwujemy im doświadczenie, o którym będą głośno mówić i jeszcze dłużej je wspominać. Skontaktuj się z nami – przygotujemy Ci koncept imprezy na miarę XXI wieku!

CZYM JEST VR?dlaczego vr?

Czym jest VR?

Wirtualna rzeczywistość, czyli VR (ang. Virtual Reality) to wykreowana komputerowo przestrzeń do której przenosimy uczestników za pomocą specjalnych gogli. Mogą to być miejsca zarówno realne jak i fikcyjne. Możliwości są nieograniczone!

Od dwóch lat zabieramy uczestników w wirtualne podróże. Jako liderzy na rynku, dostarczamy nawet 100 stanowisk z wirtualną rzeczywistością. Zapoznaj się z naszą ofertą i portfolio.

Zapraszamy do współpracy!

PortfolioOFERTA

DLACZEGO WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ?

EMOCJE

NAKARM LUDZI EMOCJAMI

Wrócą do Ciebie wdzięczni i głodni nowych wrażeń. Emocje poruszają umysł. Sprawiają, że jedne marki kochamy, a obok drugich przechodzimy obojętnie. Dzięki technologii VR, każdy event może pulsować radością lub strachem, tęsknotą, adrenaliną, sentymentem. Trzęsące się nogi uczestników i piski podczas przejazdu rollercoastera – wszystko jest możliwe! Czy już wiesz, na jakie emocje się zdecydujesz?

TECHNOLOGIA

PRACUJEMY NA NAJLEPSZYM SPRZĘCIE

Im doskonalsza technologia, tym intensywniejsze wrażenia użytkowników. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, który gwarantuje poczucie maksymalnego zanurzenia w wirtualnej rzeczywistości. Potęguje to doświadczenia i przeżycia. Przekonaj się, co potrafi współczesna technologia. Przekrocz granicę świata realnego, która zaciera się dzięki rozwiązaniom najnowszej generacji.

TEAM BUILDING

Z VR ZBUDUJESZ SILNY ZESPÓŁ

Na własne oczy przekonaliśmy się, że to naprawdę działa! Technologia Virtual Reality pozwala oderwać się od codziennych ról, dodaje odwagi i zachęca do większej otwartości. Wystarczy emocjonujące zadanie, które porwie całą drużynę do walki o wspólny cel. Rozbrojenie wirtualnej bomby uda się tylko dzięki zaangażowaniu wszystkich członków załogi – a to integruje. Zgrana ekipa bywa motorem napędowym firmy!

ZASTOSOWANIE VR

ROZRYWKA

WYDARZENIA NA GRANICY MAGII

Wirtualna rzeczywistość zawiera w sobie nierealny pierwiastek, przy pomocy którego wyczarujesz niezapomniane spotkania. Pamiętaj, że nawet poważne wydarzenie, może mieć w sobie elementy zabawy!

 • EVENTY
 • IMPREZY INTEGRACYJNE
 • SPOTKANIA
 • ATRAKCJA WIECZORU

REKLAMA & MARKETING

ZACZARUJ RZECZYWISTOŚĆ

Wydaje się, że w reklamie było już wszystko. Nie do końca. Nawet mało oryginalny produkt, zaprezentowany w innowacyjny sposób, zwróci uwagę klientów. Gdzie na targach ustawiają się kolejki? Przy stoiskach z VR!

 • TARGI I WYSTAWY
 • PREZENTACJE
 • AKCJE PROMOCYJNE
 • WIZUALIZACJE

EDUKACJA

ANGAŻUJ WSZYSTKIE ZMYSŁY

Technologia daje niesamowite możliwości na polu edukacyjnym. Kiedy wiedza jest najlepiej przyswajana? Wtedy, gdy zaangażujemy wszystkie zmysły. Tak się dzieje w przypadku filmów 360 i prezentacji VR.

 • INTERAKTYWNE LEKCJE
 • FILMY HISTORYCZNE 360
 • NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH
 • NAUKA PRZEZ GRY

Dla kogo wirtualna rzeczywistość?

EVENTY

Zamiast znudzenia, wywołuj radość.

Niech mówią głośno o Twoich imprezach. Zaskocz gości, by oni mogli zaskoczyć Ciebie. Skoro już planujesz event, to na pewno masz ku temu ważny powód. Nie licz, że impreza sama się rozkręci. Sam zadbaj o intrygujące atrakcje. Pokaż innym, kto jest najlepszym event plannerem!

TARGI

Wyróżnij się albo zgiń!

Ta złota zasada reklamy idealnie sprawdza się także na targach, gdzie każda firma walczy o uwagę. Wyposaż stanowisko w technologię VR, a nawet konkurencja zapomni kim jest i przyjdzie doświadczyć czegoś naprawdę poruszającego! Podbijaj serca klientów nowoczesną technologią.

IMPREZY INTEGRACYJNE

Zabawa łączy i otwiera ludzi.

Im więcej emocji, tym lepsza impreza. Dzięki technologii VR, zapewnisz uczestnikom przygodę, podczas której doświadczą czegoś absolutnie niecodziennego. Zintegrujesz ich, a sobie zapewnisz opinię kogoś, kto wie, jak się robi imprezy z prawdziwego (wirtualnego) zdarzenia!

ZAPLECZE TECHNICZNE

Najwyższa jakość w połączeniu z doświadczeniem oraz eksluzywny wygląd – plasuje nas jako lidera w dostarczaniu doświadczeń VR.

W ofercie posiadamy najnowszy i najmocniejszy sprzęt, który sprosta każdemu wyzwaniu!

Jako jedni z nielicznych możemy zapewnić aż do 100 stanowisk z wirtualną rzeczywistością.

ZAUFALI NAM

Kontakt

dane kontaktowe

Zadzwoń i umów się na darmową prezentację w Twojej firmie!

Eventy: +48 796 112 685

Dane do faktur:

STREFA VR Janusz Ślusarz
ul. Kościuszki 175A/2
50-438 Wrocław
NIP: 899-263-51-82

Formularz