Umów się

Ciekawe atrakcje VR na konferencje

Organizacja konferencji zawsze wiąże się z dużym stresem. Ranga wydarzenia wymaga od organizatorów dużo zaangażowania i umiejętności koordynowania jednocześnie różnymi działaniami. Celem konferencji jest najczęściej edukacja. Jednak skupienie całej uwagi na tym aspekcie może sprawić, że wydarzenie to stanie się nieatrakcyjne, a zamierzone cele nie zostaną osiągnięte. Nie od dziś wiadomo, że wiedza najlepiej przyswajana jest poprzez rozrywkę. Jedną z nich może być wirtualna rzeczywistość, która z pewnością podniesie atrakcyjność imprezy, a także dostarczy uczestnikom konferencji niezapomnianych wrażeń. VR to nowoczesne atrakcje na konferencje – rozluźnij atmosferę, pokaż uczestnikom nowy wymiar zabawy i ciesz się z powodzenia Twojej konferencji.

Stanowisko VR na konferencjach branżowych da również chwilę wytchnienia i odpoczynku od prezentacji prelegentów i pozwoli zadbać o dobry humor uczestników wydarzenia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Stanowisko wirtualnej rzeczywistości to doskonały sposób na urozmaicenie wydarzenia. Najnowsze technologie zawsze wywołują dużo emocji, a w przypadku wirtualnej rzeczywistości dostarczają dużo silnych, realnych i pozytywnych wrażeń. Skorzystanie z naszych usług pozwoli podnieść rangę wydarzenia i sprawić, że jego uczestnicy zapamiętają je na długo.

Stanowisko wirtualnej rzeczywistości to doskonały sposób na urozmaicenie wydarzenia. Najnowsze technologie zawsze wywołują dużo emocji, a w przypadku wirtualnej rzeczywistości dostarczają dużo silnych, realnych i pozytywnych wrażeń. Skorzystanie z naszych usług pozwoli podnieść rangę wydarzenia i sprawić, że jego uczestnicy zapamiętają je na długo.

Wirtualna rzeczywistość na konferencje

Wirtualna rzeczywistość jako atrakcja na konferencję sprawi, że jej uczestnicy otrzymają niepowtarzalną okazję do doświadczenia niecodziennych doznań. Dzięki VR będą mogli latać w przestworzach, chodzić po Księżycu, a także poczuć przypływ adrenaliny uciekając przed inwazją zombie. Wirtualna rzeczywistość to atrakcje na konferencje odmieniające oblicze spotkania. Aby przenieść się w zupełnie inny wymiar wystarczy założyć specjalne gogle i puścić wodze fantazji. VR to świat, w którym jedyny ograniczeniem może stać się tylko własna wyobraźnia. Warto zatem dać się ponieść i wykonać ten pierwszy krok w nieznane.

Innowacyjność

Atrakcja na konferencję w postaci wirtualnej rzeczywistości sprawi, że wydarzenie stanie się bardziej nowoczesne i innowacyjne. Skorzystanie z tego typu rozrywki pozytywnie wpłynie na jego odbiór nie tylko wśród osób w nim uczestniczących, ale także tych, którzy rozważają swój udział w kolejnych jego edycjach. Wprowadzenie elementu wysokiej klasy rozrywki może okazać się strzałem w dziesiątkę – ciekawe atrakcje na konferencje z VR to sposób na integrację z uczestnikami i sposób na to, aby każdy polecał Twoje konferencje. Zadbaj o wizerunek Twoich spotkań i urozmaić spotkania nowoczesną rozrywką.

Integracja

Stanowisko VR obecne na konferencji to doskonała okazja do integracji. Wspólny udział w tej wspaniałej podróży po alternatywnym świecie niewątpliwie zbliży do siebie uczestników i da możliwość wymiany doświadczeń i spostrzeżeń. Warto wykorzystać również potencjał gier, które posiadają opcję multiplayer. Rywalizacja to doskonały sposób na zacieśnienie relacji.

Networking

Czas wolny na konferencjach to nie tylko okazja do odpoczynku, ale także networkingu. Stanowisko VR z pewnością zgromadzi wokół siebie dużą liczbę zainteresowanych. Uczestnictwo w tego typu rozrywce to okazja do wielu  rozmów, wymiany poglądów i doświadczeń. Pobyt w wirtualnym świecie może także pobudzić kreatywność i odnaleźć rozwiązania, które można przenieść do realnego świata.

Kontakt

dane kontaktowe

Zadzwoń i umów się na darmową prezentację w Twojej firmie!

Eventy: +48 733 428 515

STREFA VR – Wrocław
ul. Szczepińska 26B
50-001 Wrocław

Formularz